альтернативный текст

У Мексиці число жертв землетрусу зросло до 295 осіб

В результаті землетрусу в Мексиці загинули 295 осіб.

США розгорнуть в Південній Кореї сили стратегічного призначення

США розгорнуть в Південній Кореї збройні сили стратегічного призначення.

Двоє співробітників кіберполіції затримані на хабарі

СБУ спільно з внутрішньою безпекою Нацполіції затримали на хабарі двох співробітників відділу протидії кіберзлочинності у Вінницькій області.

Порошенко: Розміщення миротворців не здійснюватиметься за сценарієм РФ

Президент України Петро Порошенко заявив, що миротворча місія ООН на Донбасі буде розміщена на всій території і перешкоджатиме поставкам військ і зброї бойовикам.

У Харківській області палає ліс

Вдень 22 вересня в Харківській області на території Красноградського лісництва в районі населених пунктів Мартинівка, Наталіно і Добренька виникла пожежа.

В Одесі кинули гранату у вікно будинку, стався вибух

В Одесі невідомі кинули гранату у вікно житлового будинку, після чого стався вибух.

Порошенко і Трюдо зробили спільну заяву за підсумками зустрічі

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо і президент України Петро Порошенко під час зустрічі підтвердили міцні та тривалі зв'язки між Канадою і Україною та відданість подальшому поглибленню двосторонніх відносин.

Популярні новини


 

Послугами обласної служби зайнятості скористалися 1114 демобілізованих учасників АТО

Послугами обласної служби зайнятості скористалися 1114 демобілізованих учасників АТОПослугами обласної служби зайнятості скористалося 1114 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та яким надано статус безробітного. 1060 з них мали право на отримання допомоги по безробіттю. Про це повідомив директор Чернівецького обласного центру зайнятості Роман Криган.
«Особлива увага служби зайнятості – працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО, адже вони потребують підтримки в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці», – наголошує Р. Криган.
Вдалося працевлаштувати 154 особи цієї категорії, в тому числі шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності – 10, 4 колишніх атовців влаштовані на нові робочі місця з компенсацією роботодавцям фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Також служба зайнятості пропонує демобілізованим учасникам АТО професійне навчання (професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації) за направленнями служби зайнятості. Цьогоріч такою можливістю скористалися 38 осіб, 35 з них після закінчення профнавчання працевлаштувалися.
Крім того, роботодавці залучили до тимчасової зайнятості (громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру) 54 особи.
На 1 грудня 2016 року на обліку в обласній службі зайнятості перебував 651 демобілізований із зони АТО військовослужбовець зі статусом безробітного.

Бесплатные шаблоны для 10.5Forex Портал для чайников


Додати свій коментар


Ваше ім'я:*               

Введіть код: *            

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
*Натисніть на зображення щоб оновити код якщо він не перебірливий


  • Написал: Ramonedusa
  • 21 мая 2017 19:32
  По поводу экзаменов я тут вот что покажу Репетитор по физике к ЕГЭ ----- Посмотрите интересный фильм ужасы онлайн
  Відповісти
  • Написал: VidOneSAM
  • 23 июля 2017 16:56
  http://www.romantic-lovers.org.ua/movies/movies/3001114 смотреть онлайн восстание планеты обезьян в хорошем качестве Цезаря и его обезьян втягивают в смертельное противостояние с человеческим войском почти предводительством безжалостного Полковника. Затем того, как обезьяны понесли невероятные потери, Цезарь преодолевает собственные темные инстинкты и начинает личную войну, воеже отомстить изза принадлежащий род.планета обезьян 2011 описание Напоследок Цезарь и Полковник сходятся лицом к лицу в эпохальной битве, которая должна решить судьбу обоих народов и будущее всей планеты. восстание планет обезьян смотреть онлайн
  Відповісти
 

Афіша

 
 

Курс валют

 
 
 
 

Таланти Буковини

"Мама" - "Знак води"
 
 
 
 
 
 
 
 

Наші партнери

--- --- --- --- ---
 
 

Державні установи

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
 
 

RSS-стрічка

У Мексиці число жертв землетрусу зросло до 295 осіб

В результаті землетрусу в Мексиці загинули 295 осіб.

США розгорнуть в Південній Кореї сили стратегічного призначення

США розгорнуть в Південній Кореї збройні сили стратегічного призначення.

Двоє співробітників кіберполіції затримані на хабарі

СБУ спільно з внутрішньою безпекою Нацполіції затримали на хабарі двох співробітників відділу протидії кіберзлочинності у Вінницькій області.