альтернативный текст

УЗ скасувала поїзд "Київ-Луцьк"

"Укрзалізниця" скасує курсування потягу №767/768 ("Столичний експрес") сполученням "Луцьк- Київ" та "Київ - Луцьк".

Польща погодилась працювати над скорочення "чорного списку" українців

Україна домовилась про спільну роботу з поляками над скороченням списку українців, яким заборонений в’їзд у Польщу.

СЦКК: Бойовики намагаються зламати камеру ОБСЄ на фільтрувальній станції

Бойовики ОРДО намагаються вивести з ладу камеру відеоспостереження на "Донецькій фільтрувальній станції". 

У Харкові на річницю Євромайдану зібралося віче

У Харкові на четверту річну Євромайдану близько трьохсот людей зібрались на віче.

OVERTIME: Головні економічні новини за вихідні

Головні економічні новини за 18-19 листопада - про Ryanair, Приватбанк і борги за тепло.

У Києві сталася пожежа біля "Агромату"

У Києві на вулиці Академіка Булаховського загорілася будівля біля магазину керамічної плитки "Агромат". Фото

АТО: Бойовики стріляли 10 разів, задіяли танки

У неділю НЗФ ОРДЛО порушили перемир’я 10 разів, бойовики ведуть вогонь із зброї, забороненої "Мінськом", зокрема з танків. 

Популярні новини


 

Вибори в об’єднані тергромади на Буковині: спроби голосувати без паспорта, зайві спостерігачі та холоднеча

Вибори в об’єднані тергромади на Буковині: спроби голосувати без паспорта, зайві спостерігачі та холоднечаУчора, 18 грудня 2016 року, 4 новостворені об’єднані громади Чернівецької області обирали собі голів та депутатів. За попередніми даними, на виборчі дільниці прийшло 42,3% виборців. Процес голосування не обійшовся й без порушень. Про це повідомив координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Чернівецькій області Тарас Прокоп.
Вже майже всі виборчі комісії завершили процедуру отримання протоколів від дільничних виборчих комісій та почали складати протокол з підсумками голосування, окрім Вашківської ТВК, яка оголосила перерву в роботі комісії, що є порушенням ч.2 Ст. 83 ЗУ “Про місцеві вибори” відповідно до якої, засідання ТВК починається з моменту закінчення голосування і продовжується безперервно до встановлення підсумків голосування.
Вибори в об’єднані тергромади на Буковині: спроби голосувати без паспорта, зайві спостерігачі та холоднечаЗа попередніми результатами виборів, головою Тереблечанської об’єднаної громади став Сака Валерій, Сторожинецьку громаду очолить Микола Карлійчук, Вижницьку – Олексій Чепіль, а головою Вашківської громади став Микола Перч.
Упродовж дня голосування спостерігачі ОПОРИ не раз фіксували намагання членами виборчих комісій видавати бюлетені виборцям без паспорта, зокрема – у селах Чорногузи, Замостя та Карапчів.
Вибори в об’єднані тергромади на Буковині: спроби голосувати без паспорта, зайві спостерігачі та холоднечаКрім того, у місті Вижниця, селах Чорногузи, Мілієве та Іспас до дня голосування в громадських місцях була розміщена друкована агітація, яка згідно з вимогами законодавства мала бути знята ще 16 грудня, а в с. Замостя було виявлено незаконну агітацію на території ДВК. Відтак, станом на 17-18 грудня ці друковані листівки можна вважати незаконною агітацією.
Було виявлено ще ряд проблем в роботі комісій. Окремі з них не вели протоколи ранкового засідання, а також не завжди розміщували інформаційні таблиці про присутність в приміщенні власне дільничної виборчої комісії. Вже під час прийому виборчих документів в Територіальних виборчих комісіях для остаточного встановлення результатів виборів, були зафіксовані випадки фальсифікації виборчих документів та вивіз печаток ДВК за межі дільниць, що заборонено п. 11,Ст. 82 ЗУ “Про місцеві вибори”. Як повідомили члени комісій, їм порекомендували брати печатку з собою члени територіальної виборчої комісії.
Ще на одній дільниці члени комісії дозволили присутність в приміщенні ДВК одразу 5-х спостерігачів від однієї політичної сили, що суперечить законодавству, згідно з яким на одній дільниці одночасно може бути не більше 2-х спостерігачів від однієї організації.
Вибори в об’єднані тергромади на Буковині: спроби голосувати без паспорта, зайві спостерігачі та холоднечаТакож спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій області звертають увагу місцевих органів влади, які відповідають за організацію виборчого процесу, що більшість відвіданих спостерігачами ОПОРИ приміщень дільничних виборчих комісій не обігрівалися. Це значно ускладнювало роботу їх членів. Відтак, можна зробити висновок, органами влади не було створено належних умов для організації виборчого процесу.
ОПОРА нагадує: згідно з частиною 2 статті 3 Закону України “Про місцеві вибори”, документом, який посвідчує особу, підтверджує громадянство та засвідчує місце проживання виборця на місцевих виборах, є паспорт громадянина України.
Згідно з пунктом 5 частини 9 статті 27 цього ж Закону, на засіданнях виборчої комісії, у приміщеннях виборчої дільниці мають право бути присутніми з додержанням вимог Закону, серед інших, офіційні спостерігачі від громадських організацій, іноземних держав і міжнародних організацій (не більше двох осіб від однієї організації).

Тарас Прокоп, координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Чернівецькій області
+380954900504, prokoptar@gmail.com
У разі виявлення порушень виборчого процесу звертайтесь за телефоном гарячої лінії:
044 591 44 44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).
Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер
(#вибори16; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 11 та 18 грудня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.Бесплатные шаблоны для 10.5Forex Портал для чайников


Додати свій коментар


Ваше ім'я:*               

Введіть код: *            

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
*Натисніть на зображення щоб оновити код якщо він не перебірливий


  • Написал: VidOneSAM
  • 23 июля 2017 17:42
  http://romantic-lovers.org.ua/movies/movies/3001114 планета обезьян 2 онлайн Цезаря и его обезьян втягивают в смертельное противостояние с человеческим войском около предводительством безжалостного Полковника. Впоследствии того, вроде обезьяны понесли невероятные потери, Цезарь преодолевает собственные темные инстинкты и начинает личную войну, чтобы отомстить следовать свой род.фильмы онлайн планета обезьян 2011 Едва Цезарь и Полковник сходятся лицом к лицу в эпохальной битве, которая должна решить судьбу обоих народов и будущее всей планеты. планета обезьян революция 2014
  Відповісти
 

Афіша

 
 

Курс валют

 
 
 
 

Таланти Буковини

"Мама" - "Знак води"
 
 
 
 
 
 
 
 

Наші партнери

--- --- --- --- ---
 
 

Державні установи

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
 
 

RSS-стрічка

УЗ скасувала поїзд "Київ-Луцьк"

"Укрзалізниця" скасує курсування потягу №767/768 ("Столичний експрес") сполученням "Луцьк- Київ" та "Київ - Луцьк".

Польща погодилась працювати над скорочення "чорного списку" українців

Україна домовилась про спільну роботу з поляками над скороченням списку українців, яким заборонений в’їзд у Польщу.

СЦКК: Бойовики намагаються зламати камеру ОБСЄ на фільтрувальній станції

Бойовики ОРДО намагаються вивести з ладу камеру відеоспостереження на "Донецькій фільтрувальній станції".