альтернативный текст

УЗ скасувала поїзд "Київ-Луцьк"

"Укрзалізниця" скасує курсування потягу №767/768 ("Столичний експрес") сполученням "Луцьк- Київ" та "Київ - Луцьк".

Польща погодилась працювати над скорочення "чорного списку" українців

Україна домовилась про спільну роботу з поляками над скороченням списку українців, яким заборонений в’їзд у Польщу.

СЦКК: Бойовики намагаються зламати камеру ОБСЄ на фільтрувальній станції

Бойовики ОРДО намагаються вивести з ладу камеру відеоспостереження на "Донецькій фільтрувальній станції". 

У Харкові на річницю Євромайдану зібралося віче

У Харкові на четверту річну Євромайдану близько трьохсот людей зібрались на віче.

OVERTIME: Головні економічні новини за вихідні

Головні економічні новини за 18-19 листопада - про Ryanair, Приватбанк і борги за тепло.

У Києві сталася пожежа біля "Агромату"

У Києві на вулиці Академіка Булаховського загорілася будівля біля магазину керамічної плитки "Агромат". Фото

АТО: Бойовики стріляли 10 разів, задіяли танки

У неділю НЗФ ОРДЛО порушили перемир’я 10 разів, бойовики ведуть вогонь із зброї, забороненої "Мінськом", зокрема з танків. 

Популярні новини


 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ? ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?

Великою наругою завершилася боротьба корумпованого буковинського правоохоронного «кодла», інакше назвати не виходить, над світлою пам’яттю батька громадського активіста Ігоря Жижияна. Через 4 роки після смерті людини йому принесли повідомлення про підозру у вчиненні злочину… «на могилу». Бо інакше б не змогли вручити людині, що покинула наш світ. Цей документ – свідчення тупості, справжньої роботи та псевдореформ у правоохоронній системі. Та про це незабаром.

Під прикриттям війни чиновники (“безсоромники”), що на крові патріотів сіли у владні крісла, переправляють з бюджету у власні кишені мільйони наших грошей. Тих грошей, які мали б вивести Україну на європейський рівень. Осіли на схеми попередників, і продовжують грабувати країну. На цьому фоні всі, хто намагається їх зупинити, а це в основному громадські активісти, деякі журналісти, стають агентами путіна, сепаратистами і т.д.
Активіст, акти́візм (від лат. activus), хоча і не є «новим» словом в українській мові, проте набуло більш вагомого значення нещодавно та загалом окреслює різні види людської діяльності. При цьому найчастіше під цим поняттям (за матеріалами Вікіпедії) розуміють спрямування зусиль на досягнення політичних, економічних, соціальних чи якихось інших змін. Таким чином активізмом є, наприклад, участь у громадських організаціях, політичних партіях, бойкотування, страйки, вуличні марші, голодування тощо. Активістами зазвичай є люди, які пропагують чи реалізують певну ідею безкорисливо для себе. Деякі активісти намагаються змінити поведінку людей, інші спрямовують зусилля на зміни законодавства.
Як і під час Революції Гідності, сьогодні, щоденно проти них працюють відверті тітушки, деякі, але, так звані, громадські діячі, інформаційні комп’ютерні тролі – правоохоронці, проплачені журналісти. Ці ризиковані справи (а деколи вони загрожують життю) активістам взяти б та і полишити. Але саме вони найбільше усвідомлюють, що буде з Ідеєю Майдану, якщо наші військові, яким не дають нормальної їжі, залишать лінію фронту, а громадські активісти, проти яких фабрикують справи, залишать люстрацію, боротьбу з контрабандою і т.д. І вони не тільки усвідомлюють, а діють.
Хорошим прикладом показати з ким бореться зараз влада, може стати активіст Ігор Жижиян.
Рік назад в ЗМІ І.Жижиян звинуватив Максима Бурбака в «кришуванні» контрабанди через буковинську митницю, не без допомоги керівника цієї митниці Миколи Салагора, що має на меті незаконне збагачення. І вже незабаром, заходячи в під’їзд власного будинку, на Жижияна напали троє осіб з бітами та нанесли численні травми різного ступеня важкості. На даний час один зі злочинців отримав умовний термін покарання.
Що робиться із-за керування урядом А.Яценюком з лісами Буковини, тільки байдужий не знає. Все це контрабандою, що вимірюється десятками тисяч кубометрів, переправляється через цю ж саму буковинську митницю за кордон та реалізується там за справжніми, на порядок вищими, цінами.
Зауважу, що боротьбу з контрабандою ведуть не правоохоронні органи, СБУ, а саме активісти. Причому в цих процесах не беруть участі такі обласні осередки політичних сил, як «Народний Фронт», «Свобода», «Батьківщина» і т.д.
Нещодавно активісти, після десятків звернень до уряду та Президента, що відбиваються як горох об стіну, влаштували «перекриття» в’їзду до митниці в с. Порубне. Відповідним координатором, що найбільше анонсував дану подію, став І.Жижиян.
Щоби трохи зрозуміти масштаб цинічності уряду та Президента - співставимо реакцію на дії активістів української влади та влади північного сусіда.
Як реагує на звернення громадян проти корупції режим путіна? Ну точно не викоріненням корупції. А фальсифікуванням проти активістів кримінальних справ, найняттям тітушок для побиття, цькуванням проплаченими журналістами, саджанням до в’язниці. Як наслідок, усі корумповані посадові особи залишаються на посадах.
Як реагує на звернення громадян проти корупції українська влада (яку вже називають «режим Порошенка»)? Ну точно не викоріненням корупції. А фальсифікуванням проти активістів кримінальних справ, найняттям тітушок для побиття, цькуванням проплаченими журналістами, киданням до в’язниці. Як наслідок, корумповані посадові особи залишаються на посадах.
Щоправда, при цьому режим путіна проблеми в державі перекидає на «київську хунту», а «режим Порошенка» такі проблеми - на агентів путіна. З акцентом - на розхитування ситуації.

15.07.2015 року, для імовірного шантажу активіста, УМВС України в Чернівецькій області було відкрито кримінальне провадження №12015260000000687.
Після останньої акції (02.02.2016 року) біля с. Порубне розгляд порушеної кримінальної справи проти І.Жижияна активізувався (деталі справи читайте в газеті «Громадський Контроль Буковини», що додається в фотокопіях). Обвинувальний акт, швиденько склепаний, уже готовий для направлення до суду. До речі, набагато швидше готовий, ніж обвинувальні акти проти беркутівців, що стріляли в майданівців.
22.02.2016 року слідчим СУ ГУ Національної поліції в Чернівецькій області капітаном поліції М.С. Щербунчак, розглянувши матеріали кримінального провадження №12015260000000687 від 15.07.2015 року, сфабриковано повідомлення про підозру батьку активіста Жижияну Андрію Дмитровичу, який помер ще 29 лютого 2012 року.
Тобто такий собі капітан поліції М.С. Щербунчак від 15 липня 2015 року шукав кримінал за чиєюсь заявою або вказівкою до 22 лютого 2016 року та вирішив у подальшому після «перевірки» вручити повідомлення про підозру померлій людині у такій собі кримінальній справі.
Проте справа ця недобре пахне, якщо не сказати дуже смердить. Чим же вона так смердить?
У першу чергу замовністю, круговою порукою, корумпованістю, що веде до горезвісної буковинської команди: не бандерівців, а нащадків Остапа Бендера – бендерівців (не плутати двох протилежних постатей - Остапа Бендера і Степана Бандери) і тупістю нової псевдореформованої поліції.
А те що справа замовна, у мене, як правозахисника, громадського діяча, не викликає жодного сумніву. На те, що справа замовна, вказують факти.
Відповідно до вимог Кримінально-Процесуального Кодексу передбачений порядок відкриття кримінального провадження та порушення кримінальної справи.
Такий порядок регламентується главою ІІІ КПК України.
Щоб зрозуміти в чому замовність справи проти громадського діяча, чому до цього причетне керівництво Головного Управління Поліції в Чернівецькій області і чому це можливо взагалі - зверну увагу на ч.1 ст.214 КПК України щодо Початку досудового розслідування, відповідно до якої «Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування».
Іншими, більш доступними «неюридичними» словами, який порядок з’ясування обставин про вчинення злочину?
Найперше що має бути - заява про вчинення злочину. Але хто міг написати заяву проти людини, яка померла 4 роки тому? Може якийсь ідіот і написав її за вказівкою когось із згаданих в цій статті осіб. Адже цей КПК був прийнятий командою Януковича, і в цьому Кодексі, який негайно потрібно коректувати, так як і в «драконівському» законі від 16 січня 2014 року, є багато можливостей для влади грубо порушувати конституційні права українців, і в першу чергу активістів.
За новим КПК заяву може подати будь-хто, однак механізму встановлення особи такого заявника та попередження його про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, а фактично «донос» взагалі не передбачено.
Як слідує з наведеної статті, кримінальне провадження може бути відкрите після самостійного виявлення ним (слідчим, прокурором) з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, тобто має бути факт вчинення злочину. Зрозуміло, що батько Жижияна не міг брати участь у перекритті дороги біля Порубне.
Одним з улюблених прийомів «майстрів»-фальсифікаторів кримінальних справ на активістів, яким, на мою думку є й Пілігрім з командою, є відволікання уваги громади від суті подій.
Злочинцям-тітушкам не давав автомати В. Захарченко. Але без наказу міністра МВС В. Захарченка генерали та підполковники не видали б автомати злочинцям-тітушкам самовільно. Генерал С. Пілігрім не відкривав кримінальну справу проти батька Жижияна, але без наказу С. Пілігріма та без погодження з ним слідчий не звинувачував б І. Жижияна та його покійного батька у вчиненні злочину. Звичайно, що С.Пілігрім ще не один раз скаже, що він до цього не причетний, він не давав таку вказівку слідчому. І це може бути правда. Але не вся правда. Йому і не потрібно це робити безпосередньо, забагато честі для якогось слідчого, щоби йому давав безпосередньо вказівку сам генерал. Для цього у нього є заступник – начальник слідчого управління О. Чубей (як на мене, до нахабства безграмотна та випадкова людина в міліції, і тим більше в поліції). Або будь-які інші особи, які хочуть вислужитися та стати такими ж генералами.

Слідчий до речі, відповідно до вимог КПК є процесуально незалежною посадовою особою. Чи діяв слідчий незалежно при винесенні підозри? До речі, потрібно ретельно перевірити діяльність цього слідчого, бо він може не на одну могилу відносив повістки про вчинення злочину.
І ще не зайвим було б додати таке. Як правило, замовні справи ще в міліції давали на виконання особим «любимчикам» - вишуканим падлюкам, які землю рили під собою, щоб виконати замовлення. Багатьох невинних вони засадили до буцегарні. Доводили їх до смерті. Але це було раніше – в міліції. Але щоби мертвих притягувати до відповідальності – то цього вони не робили. Це ноу-хау нової, реформованої поліції, яка, як бачимо – почала вже практикувати.
Громадська організація «Буковинський Майдан» і я, як її голова, не можемо стояти осторонь та спостерігати за діяльністю корумпованих правоохоронних органів.
І мова йде не про дисциплінарну відповідальність.
Найперше запитання, чого прийшов сюди на Буковину С. Пілігрім – роздавати повістки на могили нашим землякам? «Кришувати» контрабанду разом з митниками? Прикривати розкрадання бюджетних коштів? (Всіх провладних любителів фактів прошу заспокоїтися і стежити надалі за інформацією на сайті gromadski-news.com, тут часто буде така інформація, адже цей сайт надасть можливість сказати своє слово справжнім активістам та незалежним журналістам).
Увесь цей ланцюг Пілігрім-Чубей-Щербунчак, містить ознаки діяльності корумпованого злочинного угрупування, що використовує службове становище для незаконної боротьби з громадянами України, що відстоюють свої права та права громади на правову державу.
За корумпований тиск на активіста І. Жижияна через повідомлення про підозру у вчиненні злочину померлому батьку весь цей ланцюг, негайно або в майбутньому, має бути притягнутий до кримінальної відповідальності.
Пробуджуйтеся українці. Війна зараз і на Сході, і по всій Україні. Потрібно завершити процеси реформ. І покладати тільки на плечі активістів цей процес за щасливе майбутнє ваших дітей – не гоже.

Голова ГО «Буковинський Майдан» Віталій КРИВОРУЧКО

Наступні статті, які будуть опубліковані:
1. Скільки посадових осіб насправді проілюстровано на Буковині та хто конкретно заважав та заважає процесам люстрації з прізвищами.
2. Розкрадання коштів під час ремонту доріг на Буковині у 2014-2015 рр. та «кришування» цих злочинів вищезгаданої реформованою міліцією.
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ? ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ… НА МОГИЛУ?Бесплатные шаблоны для 10.5Forex Портал для чайников


Додати свій коментар


Ваше ім'я:*               

Введіть код: *            

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
*Натисніть на зображення щоб оновити код якщо він не перебірливий


  • Написал: TerryElalm
  • 2 февраля 2017 15:56
  Вот вам решение вопроса на том сайте ----- актвиация windows 10 через KMSAuto
  Відповісти
  • Написал: Anthonyvoing
  • 16 марта 2017 14:13
  Про очень просто делается на самом деле ----- продажа офиса http://www.praedium.ru/catalog/prodazha-ofisov/ Оставлю вам свое предложение ----- омега плаза бизнес центр Описание не составили, эх вы ----- http://nagatinoiland.ru/ Думаете прокатит, я бы засомневался ----- http://bc-mercurycity.ru/ Ссылки ведут на хороший сайт ------ http://belayaploshad.ru/arenda/ Не примудрствуй ------ бц bankside http://bc-bankside.ru этого невозможно ------ http://bc-shablovka31.ru/ бц шаболовка 31 Зачем вы так... ------ http://cvetnoi-legenda.ru/ Вера ты знаешь все ------ бизнес центр домино Я устал Писать вам ------ бц дукат плейс iii http://ducatplace3.ru/ Работник месяца ------ бц мосэнка парк тауэрс http://mosenka-park.ru/ Мои любимый сайты ------ бизнес центр солюшнс Я понял наконец-то ----- активатор windows 7

  Какой же тупой этот... vista актвиация
  Відповісти
  • Написал: VidOneSAM
  • 23 июля 2017 19:30
  http://romantic-lovers.org.ua/movies/movies/3001114 планета обезьян смотреть hd Цезаря и его обезьян втягивают в смертельное противостояние с человеческим войском около предводительством безжалостного Полковника. Потом того, ровно обезьяны понесли невероятные потери, Цезарь преодолевает собственные темные инстинкты и начинает личную войну, воеже отомстить изза принадлежащий род.смотреть онлайн планета обезьян 2001 в hd Едва Цезарь и Полковник сходятся лицом к лицу в эпохальной битве, которая должна решить судьбу обоих народов и будущее всей планеты. смотреть фильм планета
  Відповісти
  • Написал: KevinPed
  • 28 октября 2017 14:02
  АлкоБарьер – эффективное средство борьбы с алкоголизмом Устраняет тягу к алкоголю Восстанавливает поврежденные клетки печени Выводит токсины из организма Успокаивает нервную систему Не имеет вкуса и запаха АЛКОБАРЬЕР – СКАЖИ «НЕТ» АЛКОЗАВИСИМОСТИ!
  Відповісти
  • Написал: KevinPed
  • 1 ноября 2017 00:43
  АлкоБарьер – эффективное средство борьбы с алкоголизмом Устраняет тягу к алкоголю Восстанавливает поврежденные клетки печени Выводит токсины из организма Успокаивает нервную систему Не имеет вкуса и запаха АЛКОБАРЬЕР – СКАЖИ «НЕТ» АЛКОЗАВИСИМОСТИ! ==>> ow.ly/Od8Z30g0Mg3 ==>> is.gd/ORMsK8
  Відповісти
  • Написал: Essaeeygog
  • 4 ноября 2017 09:10
  Running late with the deadline for your work? Then we are your reliable assistant in paper help. Get ready to ask for our assistance when you need essays, research or course works, reports, case studies, etc. Our experts have seen it all and are ready to start working on your assignment right away. Go for it! Get an essay or any other homework writing help https://is.gd/1ZI3nJ pay to write my tiffen lens cleaning paper ek1546027t help writing my paper lcci write my philosophy education paper wzlx need someone write my hindi news paper nbt get someone write my paper dkb writing my research royal paper gc6000 what should i write my paper about cga can do my essay globalisation buy argumentative essay qb steve can someone do my essay gq men type my short essay ghost story buy good jocasta essay oedipus write my essay paper qj.net buy cheap essay qnx pay someone do my essay wqad write my psychology paper xnc i don't know what to write my paper facts about uganda do my assignment site can someone do my essay acid rain essay first coast service options help me do my essay uyo do my english essay dhc essay national weather service kansas city can someone write my paper for ulica me zna need someone write my paper bun me sf write my english paper dkny write my persuasive paper yli writing my research paper yqa can someone do my essay tzipi buy good essay xrt can someone write my paper for stand by me xtreme write my paper apa qjsa write my economics paper ammo boxes write my nursing paper dvd sleeves what should i write my reaction paper about philippine history write my economics paper wishes need buy descriptive essay ppt http://ow.ly/GgNW30gh3qA
  Відповісти
  • Написал: Essaeeygog
  • 8 ноября 2017 21:33
  Running late with the deadline for your work? Then we are your reliable assistant in paper help. Get ready to ask for our assistance when you need essays, research or course works, reports, case studies, etc. Our experts have seen it all and are ready to start working on your assignment right away. Go for it! Get an essay or any other homework writing help https://is.gd/1ZI3nJ buy literature essay yve can do my essay zx6r need someone write my paper me qlracing.com buy argumentative essay xxr buy argumentative essay uzi buy local essay lbp type my essay yrcw write my psychology graph paper vm=r i don't know what to write my paper about vcu do my application essay fsu write my persuasive call paper kcmo do write where's my paper phone prank pay someone write my paper wxii write my paper eye patch buy free essay divorce i don't know what to write my paper negative about ywam help cant do my essay jzx100 buy narrative essay yyou buy free degree essay uk need someone write my paper zvv buy personal narrative essay xgenstudios help writing my hindustan e paper jharkhand buy argumentative essay lg tv essay fire service history write my philosophy paper descartes do my history essay wynonna do my helpme123 essay site essay taxi service miami do write my vintage paper ephemera write my paper apa cer please write my paper dream with me evancho http://ow.ly/GgNW30gh3qA
  Відповісти
 

Афіша

 
 

Курс валют

 
 
 
 

Таланти Буковини

"Мама" - "Знак води"
 
 
 
 
 
 
 
 

Наші партнери

--- --- --- --- ---
 
 

Державні установи

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
 
 

RSS-стрічка

УЗ скасувала поїзд "Київ-Луцьк"

"Укрзалізниця" скасує курсування потягу №767/768 ("Столичний експрес") сполученням "Луцьк- Київ" та "Київ - Луцьк".

Польща погодилась працювати над скорочення "чорного списку" українців

Україна домовилась про спільну роботу з поляками над скороченням списку українців, яким заборонений в’їзд у Польщу.

СЦКК: Бойовики намагаються зламати камеру ОБСЄ на фільтрувальній станції

Бойовики ОРДО намагаються вивести з ладу камеру відеоспостереження на "Донецькій фільтрувальній станції".